Dzień Blogera, czyli ODKRYWAMY BLOGOSFERĘ

Dostałam od Mileny z bloga Najlepsza Pora  zaproszenie do wzięcia udziału w akcji “Odkrywamy Blogosferę”. To jej autorskie przedsięwzięcie polegające na wyszukaniu trzech nowych, ciekawych blogów oraz ich poleceniu w specjalnym poście. Data publikacji artykułu jest oczywiście nieprzypadkowa – 31 sierpnia to… Dzień Blogera. Bez wahania powiedziałam “wchodzę w to!”


  1. Dom w kadrze

    Blog wnętrzniarski. Nie mam co ukrywać – od dwóch miesięcy remontujemy z Leniuchem nasze nowe mieszkanie i powoli wchodzimy w etap dekoracji. To zdecydowanie najlepsza część całej historii. Jestem w swoim żywiole! Chłonę wszelakie inspiracje mieszkaniowe, nieustannie szukam ciekawych rozwiązań wnętrzniarskich… Blog “Dom w kadrze” idealnie wpasował się w moje gusta :)To kopalnia praktycznych porad i… pięknych zdjęć

  2. It’s so easy

    Blog DIY. Remont mieszkania to finansowa studnia bez dna. Urządzając mieszkanie szukam pomysłów na tanie, niebanalne dodatki do domu. Blog “It’s so easy” to rewelacyjne źródło perełek DIY. Świeże inspiracje, zarówno zgodne z trendami, jak i niekonwencjonalne projekty, o róźnym stopniu trudności. Tutaj znajdziesz coś dla siebie.

  3. Oli Loli New Life

    Jestem w szoku, że dopiero teraz odkryłam to miejsce! Oli Loli New Life to popularny blog zbierający grono stałych czytelników. Nie wiem, jakim cudem tak długo uchował się przede mną w Internecie. Znajdziemy w nim wpisy wnętrzniarskie, DIY, kulinarne, zdrowotne, parentingowe… Właśnie ta ostatnia kategoria podbiła moje serce. Jako młoda mama z wypiekami na twarzy przeglądnęłam chyba każdy artykuł Pauliny o dzieciach i dla dzieci.

Oto moje znalezione perełki Internetów. Podobają się Wam? Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w akcji “Odkrywamy Blogosferę”. Uwielbiam poznawać nowe, inspirujące miejsca w sieci!


Na koniec chciałabym złożyć wszystkim blogerom najlepsze życzenia! Kreatywności, lawiny pomysłów, wytrwałości w systematycznym tworzeniu treści, oddanych czytelników, wielu owocnych ofert współpracy, nieustannych możliwości rozwoju… i spełnienia wszystkich Waszych blogerskich marzeń!