Share Week 2017, czyli polecamy najlepszych!

Hej!

Uważam Share Week za szalenie wartościową inicjatywę. Robimy tyyyyle dobrego polecając światu utalentowanych blogerów! A jednocześnie sami poznajemy grono nowych miejsc w Internecie, które ochoczo subskrybujemy. W tym roku po raz pierwszy biorę udział w tej akcji i naprawdę z ogromną radością dzielę się z Wami tym, co najlepsze w sieci.

 

A więc kogo Wam polecam?
Czym się kierowałam przy wyborze kandydatów do Share Week 2017?

Polecam Wam blogi, które najchętniej przeczytałabym od deski do deski. Blogi, które urzekają mnie estetyką, zachęcają stylem pisania, a jednocześnie są to blogi z ciekawą, praktyczną treścią. Podglądam miejsca, które coś dodają pozytywnego do mojego życia. Nie mam czasu czytać pamiętników, ani opowieści. Lubię piec dwie pieczenie na jednym ogniu – relaksuję się przeglądając przyjemne dla mózgu, niewymagające dużego skupienia teksty, które potrafią realnie mnie uszczęśliwiać, inspirować, kolorować moją rzeczywistość na różnych płaszczyznach. Magia, co nie?

 

Do Share Week 2017 zgłaszam…

 

 1. MAGDA M.

  Magda M. to niesamowita osoba, które stworzyła równie niesamowite miejsce w Internecie. Jej blog to treści o tematyce rodzinnej, parentingowej, trochę wnętrzniarskiej. Skąd ten wybór? Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni – jestem w ciąży. Ostatnio poświęcam stanowczo za dużo czasu na śledzenie blogów polskich matek. Dla mnie – Magda M. wybitnie wyróżnia się na tle tej kategorii. Jeśli mi starczy życia, przeczytam każdy jej wpis. Ten blog to kopalnia praktycznych inspiracji oraz porad ciążowych, rodzicielskich… Każdy nowy tekst  zmienia coś w moim życiu na lepsze. Z każdym nowym tekstem – chcę więcej!

   

   

   

 2. PIĄTY POKÓJ

  Czas na blog wnętrzarski. W tym roku razem z Leniuchem odbieramy nasze mieszkanie i już nabieramy rozpędu w planowaniu, organizowaniu całego remontowego przedsięwzięcia. Piąty Pokój to miejsce kipiące fantastycznymi inspiracjami. W rzeczowy sposób pokazuje, jak tworzyć piękne, a zarazem funkcjonalne wnętrza. Nie wymyślne, jak z wystawy – ani nie proste i nudne jak trzonek od miotły. Piąty Pokój pokazuje pokoje dla ludzi – dla ich duszy oraz ciała. Poza tym uwielbiam wpisy z serii “Zrób to sam”… Pomysły Kasi są łatwe w wykonaniu, a jednocześnie efektowne i niebanalne!

 3. NOTATNIK KREATYWNY

  Notatki Kreatywny, jak sama nazwa wskazuje, to niesamowite źródło nietuzinkowych pomysłów z kategorii DIY. Kocham to miejsce całym sercem! Ogrom cudownych materiałów do pobrania, grafik, tutoriale o jakich nigdy nawet nie marzyliście… To jest blog, który na zawsze odmieni Wasz dom, który pobudzi w Was kreatywną żyłkę, który zachęci do działania wszelakiego! Miejsce absolutnie motywacyjno-inspiracyjne. Wcale nie słodzę! Zobaczcie sami! Do tego garść świeżych przepisów oraz spora chochla twórczych, praktycznych ciekawostek. Blog unikatowy na miarę wszechświata.

 

Podsumowanie

Przyznam szczerze, że wybór do Share Week był dla mnie naprawdę ciężką decyzją. Mnogość świetnych blogów na wysokim poziomie sprawia, że niełatwo wyszczególnić tylko 3 polecane miejsca. Pewnie kiedyś jeszcze podzielę się z Wami całą listą z Feedly. Opowiem o każdym, kogo obserwuję. Wy blogerzy – zasługujecie na to swoją niesamowitą pracą, wysiłkiem i sercem, jakie wkładacie w każde słowo, każde zdjęcie, każdy piksel Waszego bloga.

Co sądzicie o poleconych przeze mnie blogach? Myślicie, że to dobry wybór? A może znacie kogoś, kogo chcielibyście mi polecić?