Dzień Blogera, czyli ODKRYWAMY BLOGOSFERĘ

Dostałam od Mileny z bloga Najlepsza Pora  zaproszenie do wzięcia udziału w akcji „Odkrywamy Blogosferę”. To jej autorskie przedsięwzięcie polegające na wyszukaniu trzech nowych, ciekawych blogów oraz ich poleceniu w specjalnym poście. Data publikacji artykułu jest oczywiście nieprzypadkowa – 31 sierpnia to… Dzień Blogera. Bez wahania powiedziałam „wchodzę w to!”


 1. Dom w kadrze

  Blog wnętrzniarski. Nie mam co ukrywać – od dwóch miesięcy remontujemy z Leniuchem nasze nowe mieszkanie i powoli wchodzimy w etap dekoracji. To zdecydowanie najlepsza część całej historii. Jestem w swoim żywiole! Chłonę wszelakie inspiracje mieszkaniowe, nieustannie szukam ciekawych rozwiązań wnętrzniarskich… Blog „Dom w kadrze” idealnie wpasował się w moje gusta :)To kopalnia praktycznych porad i… pięknych zdjęć

 2. It’s so easy

  Blog DIY. Remont mieszkania to finansowa studnia bez dna. Urządzając mieszkanie szukam pomysłów na tanie, niebanalne dodatki do domu. Blog „It’s so easy” to rewelacyjne źródło perełek DIY. Świeże inspiracje, zarówno zgodne z trendami, jak i niekonwencjonalne projekty, o róźnym stopniu trudności. Tutaj znajdziesz coś dla siebie.

 3. Oli Loli New Life

  Jestem w szoku, że dopiero teraz odkryłam to miejsce! Oli Loli New Life to popularny blog zbierający grono stałych czytelników. Nie wiem, jakim cudem tak długo uchował się przede mną w Internecie. Znajdziemy w nim wpisy wnętrzniarskie, DIY, kulinarne, zdrowotne, parentingowe… Właśnie ta ostatnia kategoria podbiła moje serce. Jako młoda mama z wypiekami na twarzy przeglądnęłam chyba każdy artykuł Pauliny o dzieciach i dla dzieci.

Oto moje znalezione perełki Internetów. Podobają się Wam? Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w akcji „Odkrywamy Blogosferę”. Uwielbiam poznawać nowe, inspirujące miejsca w sieci!


Na koniec chciałabym złożyć wszystkim blogerom najlepsze życzenia! Kreatywności, lawiny pomysłów, wytrwałości w systematycznym tworzeniu treści, oddanych czytelników, wielu owocnych ofert współpracy, nieustannych możliwości rozwoju… i spełnienia wszystkich Waszych blogerskich marzeń!

 

 • Oj, widzę dużo dobrego dla osób walczących z urządzaniem/remontem mieszkania :D. Dziękujemy za udział w akcji!

  • Cieszę się, że wzięłam udział w akcji! To mega pozytywna inicjatywa!

 • No więc blog wnętrzniarski to zdecydowanie coś dla mnie dopiero będę zaczynać remonty więc każda inspiracja to cenna pomoc Chętnie pobuszuję po Twoich poleceniach!
  Dziękuję oczywiście za udział w akcji! ♥ Mam nadzieję do następnego razu

 • Katarzyna Berska

  Przede wszystkim dziękuję za życzenia Oczywiście Tobie również życzę najlepszego i czerpania radości z blogowania.
  Bardzo chętnie zajrzę do Oli Loli

 • Oli Loli New Life chętnie poczytam, zaciekawiłaś mnie tym blogiem

 • o ile dobrych rzeczy w sieci zabieram się za przegląd

 • ojeeej jak mi miło! Takie piękne słowo o mnie na zakończenie tygodnia, to jak miodek na me serce